Zapraszamy Was na wakacyjną przygodę z Viva la Survival! Przygotowaliśmy szereg atrakcji w oparciu o jedną z naszych najbardziej rozchwytywanych miejscówek, czyli hotel „Niezły Młyn”. W programie mamy dla Was spływ kajakowy Baryczą(z Milicza do Sułowa), grilla oraz naszą mobilną strzelnicę(łuki, wiatrówki precyzyjne i pistolety). Do tego konkursy z nagrodami, a dla chętnych rozszerzamy pakiet o nocleg, śniadanko i basen!

Spotykamy się 18 sierpnia o godzinie 11.00 w Czeszowie. Samochody zostają na parkingu przy hotelu, zapewniamy transport na spływ i z powrotem. Potem czeka nas około 10 kilometrów w kajakach, płynąc przez malowniczą Dolinę Baryczy. Po spływie powrót do hotelu, i zaczynamy wieczorne atrakcje. Obsługa przygotowuje poczęstunek, a na grillu lądują lokalne smakołyki. Obok rozstawiona jest strzelnica, gdzie możecie spróbować swoich sił w strzelaniu z rożnego rodzajów łuków, wiatrówki precyzyjnej czy pistoletu. Konkursik z nagrodami dla najlepszych kowbojów(i kowbojek 😉 ).
Dla tych co będą chcieli bawić się dłużej oferujemy noclegi w hotelu. Ze śniadankiem, basenem i sauną na drugi dzień.

 

Pakiet podstawowy- Spływ, Grill, Strzelnica. W cenie zapewniamy również transport w obie strony podczas spływu. Menu grillowe do wyboru podczas rezerwacji, w cenę wliczone są trzy sztuki mięsa, dodatki, surówka, sosy itp.- 150 zł od osoby.

Pakiet rozszerzony- cały pakiet podstawowy plus nocleg, śniadanie, sauna i basen- 230 zł od osoby

 

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Ilość miejsc ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy. Jeśli na 7 dni przed imprezą okaże się że będzie padać, to zwracamy 100% zadatku!
Pytania i rezerwacje kierujcie na maila: biuro@viva-la-survival.pl lub pod numer telefonu 791 040 527

 

 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/510378229400390/

Zapraszamy!