VIVA LA SURVIVAL to duet pasjonatów z dwóch krańców sztuki przetrwania.

Mateusz to miłośnik militariów, znawca najnowszych rozwiązań technologicznych oraz sprzętu dostępnego na rynku. Dla odmiany Paweł bazuje na tym, co oferuje natura. Rośliny jadalne, czy budowa szałasu z tego, co znajdzie w terenie, to jego świat. Razem tworzymy ekstremalnie pozytywną mieszankę tradycji i nowoczesności, które przekształcamy w propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jednak czasami i dwóch to za mało, zwłaszcza że otwieramy się na nowe kierunki rozwoju. Dlatego zawsze pomagają nam zaprzyjaźnieni instruktorzy i pasjonaci, tak aby nasza oferta spełniała oczekiwania klientów.

Zamiłowanie do szeroko pojętej „sztuki przetrwania” rozwijaliśmy od najmłodszych lat. Włócząc się po lasach, górach i bezdrożach, obcowaliśmy z dziką przyrodą, poznając ją z każdej strony. Obecnie, bogatsi o doświadczenie i fachową wiedzę, pragniemy innym zaszczepić „bakcyla” przygody i survivalu. Uczymy jak poradzić sobie w trudnych warunkach a także jak rozkoszować się bezpiecznie dziką przyrodą podczas wypadów turystycznych. Promujemy ruch na świeżym powietrzu, alternatywę dla klimatyzowanych biur i komputerów. Sprawdzamy się także w turystyce niekonwencjonalnej i eksploracji. Wszystko w myśl zasady: Życie jest za krótkie, aby siedzieć w domu.

 

A więc… Viva La Survival- z nami nie sposób się nudzić!