Hotel „Niezły Młyn” usytuowany jest na pograniczu Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy – dwóch wyjątkowych krain geograficznych, odznaczających się unikatowymi walorami przyrodniczymi, o zróżnicowanym krajobrazie, na który składają się lasy, łąki, wzgórza, sady, rzeki i stawy. „Niezły Młyn” łączy w sobie zalety nowoczesnego i komfortowego hotelu oraz najlepiej pojmowanej agroturystyki.

Specjalnie na potrzeby naszych gości oferujemy opcję noclegową nieujętą w ofercie hotelu- pokoje dostosowane dla większych grup. Zachowują one wysoki standard trzymany przez tą placówkę, jednak pozwalają na zorganizowanie wypoczynku integracyjnego dla grupy znajomych. Przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Do tego dochodzi znakomita kuchnia i oferta cateringowa, która zadowoli nawet najwybredniejszych gości.

„Niezły Młyn” to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia bądź innego typu spotkania biznesowego. Każda oferta budowana jest w oparciu o indywidualne wymagania, począwszy od układu stołów podczas zebrania, przez menu posiłków i przerwy kawowej po dodatkowe atrakcje.

Naszą główną zaletą jest możliwość połączenia integracji/spotkania biznesowego/rodzinnego wyjazdu z relaksem w nowoczesnym hotelu. Zależnie od wymagań gości możemy zorganizować strzelnicę(Łuki, wiatrówki precyzyjne, ASG itp.), warsztaty z podstaw survivalu, spacery połączone z porcją wiedzy o lokalnej florze i faunie, spływy kajakowe i wycieczki rowerowe.

Miejsce to idealnie nadaje się też do celebrowania imprez okolicznościowych. Organizujemy tam wieczory panieńskie/kawalerskie czy imprezy urodzinowe. W doborze atrakcji ogranicza nas tylko grawitacja, słuchamy życzeń gości i dobieramy atrakcje według ich upodobań. Więc zapewnienie słowiańskich wróżb i warsztatów z gotowania na wieczór panieński nie jest dla nas problemem. Podobnie jak zorganizowanie kursu walki historyczną bronią białą na kawalerskie, czy gry terenowej która urozmaici urodziny.

Po takiej dawce atrakcji proponujemy chwilę relaksu w hotelowym spa. Basen, sauna sucha i mokra są do dyspozycji.

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, ceny są zachowane na bardzo przyzwoitym poziomie. Na życzenie klienta dopasujemy menu czy rozkład zajęć. Więcej zdjęć i szczegółów na temat hotelu znajdziecie na ich stronie internetowej: http://niezlymlyn.pl/