Viva la Survival to nie tylko szkolenia i kursy. Zajmujemy się również organizacją imprez firmowych, eventów, wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz turystyką niekonwencjonalną. Mamy swoją szeroką gamę aktywności, ale lubimy też wyzwania. Rozpatrujemy każdy scenariusz, który zaproponujecie, albo dajecie się zaskoczyć i to my dobieramy scenariusz wedle Waszych sugestii.

Wydarzenia realizujemy głównie w oparciu o lokalizacje opisane w sekcji Nasze Miejsca. Ale możemy też działać na terenie wskazanym przez klienta, o ile zamówione atrakcje nie będą zagrażały bezpieczeństwu w danym miejscu. Hitem w naszych wyjazdach są wieczory kawalerskie, gdzie można spróbować swoich sił w typowo męskim rzemiośle zręcznościowo – wojskowym, sprawdzić się podczas spływu kajakowego czy rozwinąć swe umiejętności w grach terenowych. No i oczywiście bawić się do białego rana, zagryzając grillowe i ogniskowe specjały.

Także imprezy firmowe i integracyjne nie są dla nas problemem. Zróżnicowany program rozrywkowo- edukacyjny pozwala na zorganizowanie unikalnych zajęć terenowych. Stawiamy na dobrą zabawę, ale i rywalizacja nie jest nam obca. Wiemy jak rozpalić w uczestnikach chęć współzawodnictwa i jak dobrze się przy tym bawić.

Dla najmłodszych proponujemy warsztaty z życia lasu. Nauczymy Was widzieć, słuchać i czuć. Poznacie wielu mieszkańców zagajników i polan, dowiecie się co rośnie wśród drzew i co w trawie piszczy. Organizujemy też warsztaty z podstaw survivalu i drobnych prac obozowych. A może rozpalanie i ogniska w duecie z mamą lub tatą?

Dysponujemy mobilną strzelnicą, na której możecie spróbować swoich sił w kilku konkurencjach. Łuki tradycyjne i bloczkowe, wielostrzałowa wiatrówka precyzyjna, Air Soft Gun czy krótkie wiatrówki gazowe. Może małe zawody snajperskie? Albo strzelanie w ruchu?

Wielu z nas marzyło, aby zostać wojem. Dzięki naszym instruktorom z zakresu rekonstrukcji historycznej jest to możliwe.  Możecie strzelać z łuku lub sprawdzić się w walce z bronią białą. A może podczas wieczoru panieńskiego chcesz przywołać dawne zwyczaje i wróżby? Macie to na wyciągnięcie ręki!

Są też tacy, którzy chcieliby zasmakować nietypowej przygody. Może wyprawa w dzikie ostępy, w których polegać możecie tylko na swoim ekwipunku i umiejętnościach? Możemy zorganizować to w formie warsztatów, zadbamy o instruktorów i potrzebny sprzęt.

Odkrywanie tajemnic Gór Sowich? Zejdziemy z Wami pod ziemię i pokażemy tą krainę od zupełnie innej strony. Zarówno niedostępne i ściśle tajne sztolnie kompleksu Riese, jak i wiele średniowiecznych kopalni, które świetnie nadają się do eksploracji.

Potrawy z naszej kuchni polowej nadają odpowiedni smak przygodzie. Nic tak nie smakuje jak gulaszowa z kociołka węgierskiego, albo prażonka z żeliwnego kociołka myśliwskiego. Dania przygotowywane na ognisku zyskują niepowtarzalny smak i są znakomitym dodatkiem do spotkania na łonie natury.

Ogranicza nas tylko grawitacja. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, według sugestii klientów. Nie lubimy tabelek z atrakcjami i szablonowymi rozwiązaniami. To, co zamieściliśmy w tym tekście to tylko zarys całości, od Was zależy jak będzie wyglądał kształt Waszego wydarzenia. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, a kontakt z nami to pierwszy krok ku przygodzie!

biuro@viva-la-survival.pl