Dolina Baryczy

Żeby oddać w tym tekście piękno i wszystkie zalety Doliny Baryczy, musiałbym zatrudnić do tego solidnego literata. Jednak czytać o tym miejscu można już do woli, więc zaproponuję po prostu zobaczenie tego na własne oczy. Spływ kajakowy Baryczą, podziwianie lokalnej przyrody i ciekawych miejsc, połączone z naszym autorskim wprowadzeniem do survivalu i eksploracji. Do tego grill z lokalnymi specjałami, oraz nocleg w pochodzącym z XIX wieku młynie, przebudowanym na bardzo klimatyczny hotel.

Proponujemy Wam ciekawą wycieczkę w te tereny. 10 kilometrów spływu kajakowego Baryczą dostarczą niezapomnianych wrażeń i widoków, przy czym sama trasa nie jest wymagająca. Może ją przepłynąć osoba która nigdy wcześniej nie pływała kajakiem. Ta trasa może zostać wydłużona, o ile pozwala na to kondycja grupy i stan wody. Pokażemy Wam też inne ciekawe miejsca w okolicy, oraz opowiemy o podstawach przygotowania wycieczki oraz o niektórych zagrożeniach. Opowiemy jak bezpiecznie i w zgodzie z naturą cieszyć się z takiej obfitości przyrody. Rozstawimy także naszą strzelnicę, gdzie będzie można spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych typów łuków, wiatrówki precyzyjnej czy realistycznych replik broni. Na życzenie możemy również przeprowadzić zajęcia z zakresu survivalu lub bushcraftu. Ich zakres oraz tematykę możemy dowolnie dostosować do potrzeb grupy. Oczywiście zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia oraz materiały. Zwieńczeniem wieczoru będzie grill wraz z ogniskiem, które przygotujemy na terenie przyległym do hotelu. Regionalne specjały przygotowane przez hotelową kuchnię, wplecione w bezpośrednie sąsiedztwo przyrody i ciszę dolnośląskiej prowincji. „Niezły Młyn” łączy w sobie zalety nowoczesnego i komfortowego hotelu oraz najlepiej pojmowanej agroturystyki. To gwarantuje że zakwaterowanie stoi na wysokim poziomie. Na miejscu jest również możliwość zorganizowania szkoleń, konferencji, bankietów czy wystawnych obiadów, wszystko negocjowane osobno według zapotrzebowania. Drugi dzień wycieczki rozpoczynamy śniadaniem, a po nim chętni mogą skorzystać ze „spa”, w formie hotelowego basenu, jacuzzi i saun.

Cena dla osoby za cały proponowany pakiet to 270 zł, wraz z zakwaterowaniem, menu grillowym, śniadaniem, spływem(i dojazdami busem) i strzelnicą. Zakwaterowanie zawarte w cenie opiera się na dwóch dziesięcioosobowych pokojach, każdy z łazienką i toaletą, które łącznie zajmują całą powierzchnię poddasza hotelu. Możliwa jest zamiana na mniejsze pokoje z oferty, pokrywając różnicę w cenie. Ilość miejsc na każdej z wycieczek jest ograniczona.

Rezerwacje i pytania proszę kierować na adres biuro@viva-la-survival.pl